بنر رادمان فریت

فریت بار به کانادا از تبریز | ارسال لوازم منزل و سوغاتی از تبریز به کانادا

فریت بار به کانادا از تبریز

فریت انواع بار های مسافری و خورده بار مانند؛ سوغاتی، خشکبار، فرش و قالی، مواد غذایی و سبزیجات و غیره و همچنین بار ها و کالاهای حجیم و بزرگ مانند لوازم و وسایل منزل و انواع بارها و کالاهای تجاری به کشور کانادا از تمامی شهرستانهای ایران مانند شیراز و اصفهان و تبریز و مشهد. فریت بار از تمامی شهرهای استان های آذربایجان غربی و شرقی به سرتاسر کشور کانادا.

ارسال بار از تبریز به مونترال تورنتو ونکوور

ارسال انواع محموله های شخصی و تجاری از شهر تبریز به شهر های ونکوور ، تورنتو و مونترال از طریق فریت بار هوایی و دریایی ( ارسال کانتینری) در کوتاهترین زمان و بهترین قیمت و بالاترین کیفیت. ارسال تخصصی انواع وسایل و بار از تبریز به شهرهای کانادا.

برای فریت انواع محموله و بار تجاری و شرکتی و همچنین صادرات خوراکی از تبریز به مقصد کانادا با ما درتماس باشید (ارسال ویژه کالای صادراتی)

فریت بار مسافری و خورده بار به کانادا از تبریز

فریت بار مسافری و خورده بار به بارهایه همراه مسافر و یا بارهایی گفته میشود که خانواده و دوستان مسافر برای او ارسال میکنند. امکان ارسال مستقیم بار و کالا. امکان ارسال مستقیم به کانادا از تبریز وجود دارد.

فرودگاه تبریز
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

همچنین میتوانید برای بسته بندی حرفه ای انواع کالا در محل (تمام شهر های استان آذربایجان) با رادمان فریت تماس بگیرید.

فریت و ارسال بار دانشجویی به کانادا از تبریز

فریت بار دانشجویی که معمولا شامل وسایل مصرفی و شخصی دانشجویان و مهاجرین میباشد از تخفیف ویژه ای برخوردار است. مقصد اکثر دانشجویان تبریزی عازم به این کشور شهر های ونکوور و تورنتو و مونترال میباشد. اکثرا بارهای دانشجویی از طریق فریت هوایی ارسال میشود که مهم است که مدارک لازم برای فریت بار هوایی را بدانید.

ارسال وسایل و لوازم منزل از تبریز به کانادا

فریت بار از سرتاسر اصفهان از طریق فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان صورت میگیرد. البته در بسیاری از موارد برای فریت بار به مقاصد مختلف در کانادا مانند؛ تورنتو مونترال، ادمونتون، کبک، ونکوور و شهر های دیگر بدلیل نبود پرواز مستقیم، ابتدا بار به تهران ارسال میشود و سپس به مقصد مورد نظر در کانادا حمل مشود.

ارسال سوغاتی و فرش به کانادا از تبریز

رسال و بسته بندی انواع سوغاتی مانند فرش و قالی و همچنین خوراکی های سنتی تبریز و انواع کنسرو و نان و همچنین خشکبار در قالب خورده بار به کشور کانادا از تمامی شهرهای استان های آذربایجان غربی و شرقی مخصوصا تبریز و دیگر شهر های این استان ها همچون؛

میانه، سراب، مرند، چاراویماق، اهر، بستان‌آباد، شبستر،‌ ورزقان، هریس، مراغه، تبریز، کلیبر، هشترود، اسکو، جلفا، خداآفرین، ملکان، آذرشهر، بناب، عجب‌شیر و هوراند

فریت و ارسال مواد غدایی و خوراکی و خشکبار از تبریز به کانادا

فریت و ارسال مواد غذایی و خوراکی همچون انواع خشکبار و سبزیجات و مواد فاسد شدنی نیازمند رعایت اصول و قوانین مرزبانی کانادا میباشد. همچنین بسته بندی مواد غذایی ارسالی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای ارسال انواع مواد خوراکی و غذاهای سنتی استانهای آذربایجان غربی و شرقی بویژخ شهر تبریز به کانادا میتوانید با متخصصین رادمان فریت تماس بگیرید و از اصول مربوطه آگاه شوید.

ارسال تخصصی نوقا | قرابیه | باسلق | باقلوا | باقلوای کادایف | حلوا بَزَرَک | لوز تبریزی


فریت و ارسال وسایل شخصی و موسیقی از تبریز به کانادا

ارسال هرگونه کالای شخصی مانند انواع کتاب و لباس، کفش، چمدان، آلات موسیقی مانند گیتار، پیانو، کمانچه و سنتور و سه تار و … از شهر تبریز به تمامی ایالت ها و شهرهای کانادا از جمله؛ ادمونتون، کبک، کالگری، ونکوور، ویکتوریا، مونترال، هالیفاکس، اوتاوا و تورنتو.

بسته بندی بار ارسالی

بسته بندی انواع بارهای مسافری، لوازم و وسایل منزل، کالاهای تجاری، خشکبار، مواد غذایی و خوراکی، لوازم شخصی و آلات موسیقی و همچنین ساخت جعبه چوبی بار بصورت تخصصی و حرفه ای در شهر شما هموطن عزیز جهت فریت به کشور های دیگر. برای رزرو بسته بندی تخصصی، اطلاع از قیمت و نحوه انجام کار با شماره تماس 09122486770 تماس بگیرید.


مارا در شبکه های اجتماعی پیدا کنید


ارسال نظر

یک پاسخ به “فریت بار به کانادا از تبریز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *