بنر رادمان فریت

درباره ما | رادمان فریت ارسال بار هوایی و دریایی

درباره ما

موسسه رادمان در زمینه انجام کلیه خدمات بسته بندی، حمل و امور گمرکی فعال میباشد. موسسه ی رادمان (رادمان فریت) با تجربه ای با لغ بر دو دهه در زمینه ی ارسال انواع کالا به خارج از کشور به روش های مختلف (زمینی، دریایی و هوایی / فریت ) در خدمت هموطنان عزیز میباشد. ارسال کالا و بار مسافری (لوازم شخصی) نیازمند بسته بندی حرف ای و طبق اصول و موازین بین المللی میباشد که متخصصین ما بصورت حرفه ای قادر به انجام آن و ارایه ی خدمات مرتبط با آن میباشند. آشنایی و تسلط کامل متخصصین ما به انواع امور و مراحل ارسال محموله های پستی و مسافری اعم از بسته بندی و حمل به اقصا نقاط مختلف ایران و جهان باعث سهولت و تسریع در انجام امور گمرکی و مدیریت زمان برای شما هم میهنان عزیز میباشد.

مشاهده سرویس

تجربیات و افتخارات

موسسه رادمان مفتخر است که با بیش از یک دهه تجربه در بسته بندی حمل و ارسال بار و کالای به انواع روش های هوایی، زمینی و دریایی مبادرت داشته است. امید بر آنست که تجربیات ما در روند انجام تمامی مراحل باعث آسودگی خاطر شما سروران گرام باشد.

7.۰۰۰.۰۰۰ تومان

حداقل هزینه ی بسته بندی

بالای ۳۰۰ مورد

بسته بندی های انجام شده

بالای ۱۰۰ مورد

ارسال کالا و بار به کانادا

بالای ۵۰ مورد

ارسال کالا و بار به آمریکا

Experiences and honors

Rodman company is proud to have more than a decade of experience in packing and shipping cargo and goods by air, land and sea. We hope that our experiences in the process of doing all the steps will give you peace of mind.

بسته بندی حرفه ای

همه چیز در مورد بسته بندی حرفه ای را اینجا بخوانید بسته بندی یکی‌…

بسته بندی حرفه ای
حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی فریت بار هوایی را میتوان اصلی ترین خدمات قابل ارائه…

حمل و نقل هوایی
حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی ارسال بار زمینی که به نسبت روش های دیگر تفاوت…

حمل و نقل زمینی
background

ارسال بار مسافری

به اکثر کشورهای جهان

خدمات و امکانات قابل ارائه توسط مجموعه رادمان فریت Radman Freight شامل تمام نیازهای شما مشتریان گرامی از بسته بندی در مبداء ، اخذ بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین‌های معتبر دنیا و ترخیص بار در گمرکات و تحویل مرسوله در مقصد می‌باشد. اگر برای ارسال بار به خارج از کشور نیاز به خدماتی با هزینه‌های پایین تر از هزینه‌های گمرک و تشریفات آن، به صورت مطمئن را دارید، می‌توانید از خدمات فریت بار مسافری ما استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید تا از تمامی شرایط مطلع شوید. ما متعهد هستیم که به طور مداوم عملکرد خود را ارتقـا و بهبود ببخشیم.

کالای تجاری حمل بار زمینی فریت بار حمل و نقل بین المللی فریت بار

برای دریافت جواب سوالات تخصصی خود و همچنین دریافت انواع فرم های آموزشی بصورت تخصصی، با ما از طریق زیر در تماس باشید.

از ما بپرسید
[gravityform id=3 title="false" description="false" ajax="true"]
continer
background