بنر رادمان فریت

بسته بندی و ارسال دستگاه به خارج از کشور | فریت هوایی و دریایی - Radmn Freight

بسته بندی و ارسال دستگاه به خارج از کشور | فریت هوایی و دریایی

بسته بندی و ارسال دستگاه به خارج از کشور از طریق فریت بار هوایی و ارسال دریایی (کانتینری) در اسرع وقت و بصورت کاملا تخصصی و با بهره مندی از مرغون بصرفه ترین راه ممکن. بسیار ی از هم میهنان عزیز مشغول به بیزینس و مشاغلی در خارج از کشور میباشند که نیاز به تامین مواد اولیه و حتی دستگاه های صنعتی از داخل ایران میباشند.

رادمان فریت

بهمین دلیل رادمان فریت خدمات ویژه ای برای بسته بندی تخصصی و تسهیل در ارسال انواع بارهای تجاری به سرتاسر جهان از جمله؛ آمریکا، کانادا، اروپا و دیگر نقاط را در اختیار عزیزانی که مبادرت به ارسال کالاهای خاص و صنعتی میکنند، دارد

بسته بندی تخصصی دستگاه

در ارسال انواع دستگاه و لوازم و قطعات صنعتی، مهمترین مساله بسته بندی و Packing میباشد. این مرحله از کار در واقع بنوعی ضامن ایمنی و سلامت در جابجایی میباشد. البته لازم به ذکر است که برای ارسال انواع بارها به خارج از ایران، مخصوصا بارهای تجاری و یا حتی دستگاه و ابزار آلاتی که بصورت شخصی ارسال میشود، رعایت قوانین بین المللی در بسته بندی | Packing این موارد بسیار حائز اهمیت است و حتما باید با اصول گمرکات هوایی و دریایی و حتی زمینی کشورهای دیگر همخوانی داشته باشد.

بسته بندی تخصصی قطعات صنعتی

برای بسته بندی تخصصی قابل قبول گمرکات خارجی با شماره های زیر تماس بگیرید.

بعنوان مثال طبق عکس هایی که در زیر آمده است به بسته بندی کباب پز صنعتی دقت فرمایید؛

ارسال بار به خارج از کشور
1- پالت قرار گیری بار
ارسال بار تجاری
2- قرارگیری قطعه روی پالت
رادمان فریت
3- مهار نقاط حساس
بسته بندی
4- سلفون عایق گرد و خاک
حمل دریایی
5- بابل رپ بر روی سلفون
بسته بندی
پوشش با کارتن محکم و چندلایه
ارسال دریایی
7- مجددا حبابدار روی کارتن
بسته بندی
8- تسمه کشی
ارسال دریایی
9- سلفون پیچی نهایی

فریت هوایی کالاهای تجاری به اروپا و امریکا

ارسال انواع بار های تجاری به سراسر دنیا از طریق هواپیما (فریت بار هوایی). میتوانید تمامی وسایل و قطعات صنعتی خود را به آمریکا، کانادا، استرالیا و تمامی کشور های اروپایی ارسال نمایید. برای اطلاع بیشتر میتوانید به لینک های زیر رجوع کنید.

فریت بار | فریت هوایی بار به اروپا | نکات فریت بار

فریت هوایی کاهای تجاری به کانادا

برای ارسال هوایی انواع کالا و بار تجاری به سرتاسر کانادا و امریکا، بهتر است از متخصصین رادمان فریت مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید.

ارسال کانتینری بارهای حجیم و سنگین

بار هایی با حجم ها و اوزان بالا (توناژ بالا) با کشتی حمل میشوند. حمل با کشتی مستلزم قرار گیری بار بسته بندی شده(پالت و جعبه چوبی) در نواع کانتینر های باری میباشد. ارسال بار هایی دریایی و یا اصطلاحا کانتینری بهترین روش برای حمل انواع کالاهای تجاری در اوزان و مقیاس بالا میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشار در مورد انواع کانتینر حمل بار و ارسال دریایی و گروپاژ به لینک های زیر رجوع کنید.

پالت حمل بار | بسته بندی بار ارسالی | ارسال خرده بار | ارسال بار کانتینری

هزینه ی ارسال بار های بزرگ با کشتی

هزینه‌های مربوط به حمل بار دریایی بستگی به موارد مختلفی دارد که شامل مسافت، نوع بار، حجم بار، نوع کشتی، مسیر حمل و نقل، و شرایط بازار حمل و نقل بین‌المللی می‌شود. در زیر، برخی از اصلی‌ترین هزینه‌های مربوط به حمل بار دریایی را آورده‌ ایم.

  • قیمت ارسال بار با کشتی های تجاری، به چندین عامل بستگی دارد که در جدول زیر به معرفی آنها میپردازیم؛
نوع هزینهاصطلاح فنیتوضیحات
حمل بارOcean Freightشامل هزینه حمل بار از مبدا به مقصد با کشتی‌های دریایی است و بسته به حجم و وزن بار، مسافت حمل و نقل، و نوع کشتی تعیین می‌شود.
هزینه‌های مربوط به ترمینالTerminal Handling Chargesشامل هزینه‌های مرتبط با بارگیری و تخلیه کشتی‌ها در ترمینال‌ها بنادر هستند.
هزینه‌های مربوط به گمرک و مدارکCustoms and Documentation Chargesهزینه‌های مرتبط با رسیدگی به مسائل گمرکی، تنظیم مدارک و اوراق مربوط به حمل بار دریایی است.
هزینه بیمهInsurance Costبیمه حمل بار دریایی برای جلوگیری از خسارت‌ها و مشکلات ناشی از حوادث دریایی انجام می‌شود و هزینه‌های مربوط به بیمه نیز در هزینه‌های کلی حمل بار دریایی لحاظ می‌شود.
هزینه‌های اضافی برای بارهای ویژهSpecial Handling Chargesبرای بارهای ویژه مانند بارهای خطرناک، بارهای زنده یا بارهای با ابعاد غیر استاندارد، هزینه‌های اضافی برای رسیدگی و حمل آنها لحاظ می‌شود.
هزینه‌های ذخیره بارDemurrage and Detention Chargesبرای مواردی اعمال می‌شود که بار در بنادر بیش از زمان مجاز در بنادر باقی می‌ماند یا زمان مجاز برای تحویل از سوی مشتری گذشته است.
لطفاً توجه داشته باشید که هزینه‌های حمل بار دریایی ممکن است بسته به مسیر، نوع بار و شرایط بازار حمل و نقل، متغیر باشند.

گروپاژ و اجاره کانتینر

گروپاژ و یا ارسال بار بصورت اشتراکی در یک کانتینر بهترین و بصرفه ترین راه ارسال بار های زیاد و حجیم مانند لوازم منزل به مقاصد دور مانند آمریکا، کانادا، استرالیا . اروپا است.

گروپاژ

هزینه ی بسته بندی صنعتی و نحوه انجام کار

بسته بندی صنعتی دارای چندین تفاوت با انواع بسته بندی های لوازم منزل و دیگر کالاها دارد. هزینه های بسته بندی لوازم و کالاهای صنعتی بستگی به حجم محصول و نوع آن دارد. در بسیاری از موارد محصولات تجاری نیازمند بسته بندی های پوششی بیشتر و منطبق بر اصول گمرکات بین المللی هستند که در اینصورت مراحل خاصی به پروسه ی کار اضافه میگردد. برای دریافت ریز هزینه های بسته بندی با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۴۸۶۷۷۰ تماس بگیرید.

ارسال دستگاه به خارج از کشور از شهرستان

برای ارسال انواع بار و دستگاه به سرتاسر جهان از تمامی شهرستان های ایران با رادمان فریت تماس بگیرید. ارسال بار از طریق هوایی و دریایی از تمامی استان های ایران مانند؛ مازندران، گیلان، آذربایجان های شرقی و غربی، اصفهان، شیراز، مشهد، البرز، فم، سمنان، بندر عباس و … .


مارا در شبکه های اجتماعی پیدا کنید

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *