بنر رادمان فریت

اسال هوایی بار به اسپانیا | فریت بار هوایی | 09122486770

اسال هوایی بار به اسپانیا

ارسال هوایی بار به اسپانیا سریع ترین و بهترین روش برای ارسال انواع بارهای شخصی و تجاری به این کشور است. بدلیل سرعت بالا و دسترسی راحت به فرودگاه ها (نسبت به بنادر کشتیرانی) این روش ارسال بهترین راه برای حمل انواع کالا (ترجیحا تا مقدار 500 کیلوگرم) به شهرهای این کشور از جمله؛ مادرید ، بارسلونا ، والنسیا ، سویا ، زاراگوزا ، پنگا ، پالما د مایورکا ، لاس پالماس ، بیلبائو ، آلیکانته ، مایورکا ، وایادولید ، ماربیا و گرانادا میباشد.

میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از فریت و ارسال بار به روش دریایی و گروپاژ به اسپانیا به لینک فریت بار به اسپانیا رجوع کنید.

مدت زمان ارسال هوایی بار

معمولا بین 1 تا 3 روز و در بعضی از موارد تا 4 الی 5 روز هم طول میکشد که این مدت زمان برای رسیدن بار به یکی از شهرهای مقصد در اسپانیا رابطه مستقیم با وزن و حجم بار ، ارلاین و مقصد مورد نظر دارد.

ارسال بار به اسپانیا

قیمت ارسال هوایی بار به اسپانیا

قیمت ارسال هوایی انواع بارها به کسور اسپانیا به شهر مقصد ، تعرفه ی ایرلاین مورد نظر و هزینه های ریالی بستگی دارد. به علت تغییر تعرفه ها برای اطلاع دقیق با شماره تماس 09122486770 تماس بگیرید.

اقیمت رسال بار به اسپانیا

بسته بندی بار ارسالی به اسپانیا

خدمات بسته بنده بندی حرفه ای رادمان فریت شامل بسته بندی انواع لوازم منزل ، لوازم شخصی ، لوازم نمایشگاهی و تجاری و انواع آلات موسیقی و خوراکی و انواع کالای سوغاتی مانند خشکبار و بسته بندی مواد غذایی میشود.

بسته بندی بار

مزایای ارسال هوای بار به اسپانیا کدامند؟

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های ارسال هوایی بار مسافری، سرعت بالا در حمل بارها به مقصد است. هواپیماها با سرعت‌های بسیار بالا پرواز می‌کنند و به همین دلیل، زمان لازم برای رسیدن بارها به مقصد به حداقل می‌رسد. این ویژگی بسیار مناسب برای کالاهایی است که نیاز به حمل سریع و فوری دارند (فریت بار حساس) ، مانند محموله‌های پزشکی، قطعات صنعتی حیاتی، مواد غذایی تازه و گل‌ و گیاه و حتی بار های شخصی.

همچنین، ارسال هوایی بار مسافری یکی از بهترین روش های ارسال بار است که امکان حمل کالاهای حساس به زمان، نظیر مواد شیمیایی، محصولات الکترونیکی، وسایل پزشکی و … را فراهم می‌آورد.

هزینه های ارسال هوایی بار به اسپانیا

هزینه های اصلی ارسال هوایی بار به اسپانیا به دو دسته ی هزینه های ریالی و دلاری تقسیم میشوند. بعنوان مثال هزینه های ریالی شامل؛ هزینه بسته بندی ، حمل بار تا فرودگاه ، هزینه ی توزین (تخلیه و بارگیری و انبارداری گمرک فرودگاه) ، هزینه ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری ، هزینه ی صدور بارنامه هوایی ، بیمه بار ، انجام خدمات و تشریفات گمرکی (در صورت درخواست صاحب بار) میشود.

هزینه ارسال هوایی بار
عوامل موثر بر قیمت ارسال بار بصورت هوایی

هزینه های دلاری هم شامل مواردی همچون؛ تعرفه ی شرکت حمل هوایی (خطوط هوایی) برای هر کیلو بار میشود. البته نا گفته نماند که حجم بار هم تاثییر گزار است. در واقع در حمل هوایی قیمت بر دو عامل وزن و حجم بستگی دارد که بر اساس فرمول خاصی قیمت نهایی به یکی از این دومدل محاسبه میشود.

مراحل ارسال هوایی بار به اسپانیا

پروسه ی فریت هوایی بار برای ارسال هوایی بار به اسپانیا شامل مراحل ثابتی است همچون؛

1- بستن قرار داد با یک شرکت حمل و نقل بین المللی

2- شروع فرآیند بسته بندی تخصصی بصورت تخصصی و حرفه ای

3- انتقال بار بسته بندی شده به فرودگاه امام

4- اخذ مجوز های لازم برای ارسال هوایی بار (بعد از تکمیل مدارک)

5- انجام تشریفات گمرکی و سپس صدوربارنامه ، صدور بیمه نامه فریت بار مسافری

6- دریافت تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین مورد نظر

7- تحویل بارنامه به مشتری

چه چیزهایی را نمیتوان با هواپیما ارسال کرد؟

اقلام مجاز و غیر مجاز برای ارسال هوایی بار به اسپانیا دو دسته تقسیم میشوند. اقلامی که ممنوع الورود به خاک اسپانیا میباشند که میتوانید لیست دقیق آنهارا در لینک وبسایت مرزبانی اسپانیا مشاهده بفرمایید. واقلامی که بطور کلی حمل آنها با هواپیما (چه در قسمت مسافر و بار) ممنوع میباشد که عمدتا شامل موارد زیر میباشند؛

موارد غیر مجاز برای خروج ار کشور

 • اسلحه و مهمات جنگی
 • هرگونه عتیقه و آثار هنری ارزشمند
 • طلا و نقره و زیور‌آلات بیش از 150 گرم و همچنین سنگ های قیمتی به مقدار زیاد
 • فرش و قالیچه های دستبافت بیش از 12 متر
 • مواد مخدر، افیونی و مشروبات الکلی
 • انواع ارز خارجی بیش از حد مجاز تعیین شده
 • هر نوع میراث فرهنگی بدون مجوز های سازمانی

موارد غیر مجاز برای ورود به هواپیما

 • مواد مشتعل و آتشزا (حتی انواع اسپری و فندک)
 • هرگونه باتری (اعم از قلمی، لیتیومی، باتری موبایل و دیگر انواع باطری ها)
 • انواع اسپری‌ها، و ادکلن بیش از 200 سی‌سی
 • لوازم آرایشی اشتعال‌زا و یا خورنده مانند: لاک، رنگ مو و…
 • انواع مایعات نظیر شامپو، آبلیمو، آبغوره، شیره و روغن
 • الکل و سرکه و ترشی‌جات
 • کپسول‌های گاز، کبریت، فندک و دیگر مواد اشتعال‌زا
 • اسباب‌بازی یا وسایل الکترونیکی که ایجاد صدا می‌کنند
 • آهنرباهای
 • و دیگر اقلامی که باعث ایجاد ریسک و خطر در حمل با هواپیما می‌شوند.

قوانین بین المللی فریت بار

ارسال هوایی لوازم منزل به اسپانیا

ارسال هوایی لوازم منزل به اسپانیا سریع ترین روش برای فریت انواع لوازم زندگی میباشد. در واقع حمل لوازم منزل بسیار مرقون بصرفه تر از خرید لوازم در این کشور میباشد. ازینرو بسیاری از مسافرین و مهاجرین وسایل مورد نیاز خود را و حتی تمامی وسایل منزل را بهمراه خود به اسپانیا میبرند. برای اطلاع دقیق از خدمات ارسال هوایی لوازم منزل ، هزینه ها ، بسته بندی لوازم منزل ، خدمات گمرکی ، مجوز ها و دیگر مسائل مرتبط با فریت اساس منزل به کشورهای دیگر از طریق هواپیما به مقاله ی کلیدی زیر مراجعه کنید.

ارسال هوایی لوازم منزل

فرودگاه های اسپانیا

اسپانیا حداقل دارای ۳۰ فرودگاه فعال و شلوغ است که در قسمت زیر لینک سه فرودگاه مهمی را مقصد بسیاری از مسافرین ایرانی میباشد قرار داده ایم. کافیست روی عکس ها کلیک کنید.

فرودگاه مادرید

Adolfo Suárez Madrid Barajas

فرودگاه مادرید

فرودگاه بارسلونا

Barcelona–El Prat Josep Tarradellas

فرودگاه بارسلونا

فرودگاه پالما

Palma De Mallorca

فرودگاه پالما

مدارک مورد نیاز ارسال هوایی بار به اسپانیا

مدارک لازم برای فریت بار هوایی ممکن است بسته به مقصد، نوع کالا، محتوا و مقررات گمرکی مختلف باشد. اما به طور کلی، مدارک زیر معمولاً برای فریت بار هوایی نیاز است. این مدارک بطور کلی به پنج دسته ی اصلی تقسیم میشوند و به ترتیب اولویت اهمیت می‌توانند متفاوت باشند:

1- کارت ملی و پاسپورت مسافر

2- بلیط هواپیما

3- پته گمرکی

4- بارنامه هوایی

5- لیست بسته‌بندی (Packing List)

خدمات حمل هوایی بار رادمان فریت

بهترین شرکت فریت بار را میتوان از روی عملکرد آن شرکت در زمینه های بسته بندی، انجام امور گمرکی، رعایت اصول و بهره مندی از اخلاق حرفه ای دانست. قیمت مناسب، خدمات حرفه ای و سرعت بالا و همچنین احساس عمیق مسئولیت نسبت به مشتریان گرامی از دیگر نشانه های پایبندی به منافع مشتریان و مهاجرین عزیز میباشد.

خدمات حمل هوایی رادمان فریت

مارا در شبکه های اجتماعی پیدا کنید

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *