بنر رادمان فریت

فریت بار مسافری به استرالیا | ملبورن سیدنی ادلاید پرت کانبرا گولد کوست بریزبن

فریت بار مسافری به استرالیا

فریت بار مسافری به استرالیا Australia به ارسال انواع بار های مسافری مانند؛ لوازم منزل ، لوازم شخصی ، آلات موسیقی ، فرش ، خوراکی و بسیاری از وسایل دیگر به این کشور گفته میشود. فریت بار مسافری به استرالیا را میتوان به دو دسته ی اصلی ارسال از طریق هوایی و دریایی تقسیم بندی کرد. البته فریت بار مسافری به ارسال هوایی بار گفته میشود.

ارسال بار به استرالیا || ارسال بار به سیدنی || ارسال بار به ملبورن

فریت بار مسافری از تمامی شهر های ایران مانند؛ تهران ، شیراز ، اصفهان ، رشت ، تبریز ، کردستان و کرمانشاه ، مشهد ، بندر عباس و … به تمامی استانها و شهر های استرالیا از جمله؛ سیدنی Sydney | ملبورن Melbourne |  بریزبن Brisbane | کانبرا Canberra | داروین Darwin | پرت Perth |  گلد کوست Gold Coast | ادلاید Adelaide

فریت بار مسافری به بریزبن پرت ملبورن سیدنی ادلاید بریزبن کانبرا

برای ارسال بار های مسافری و خورده بار به تمامی شهرهای استرالیا فقط کافیست با کارشناسان رادمان فریت تماس حاصل کنید. برای استعلام قیمت فریت بار مسافری به استرالیا Australia با ما تماس بگیرید

تلفن و واتس اپ شرکت فریت بار رادمان فریت

خدمات رادمان فریت در فریت بار مسافری به استرالیا

خدمات رادمان فریت در فریت بار مسافری به استرالیا Australia عبارتند از ؛

کارشناسی بار و تخمین قیمت و هزینه های ارسال بار، مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی و حرفه ای انواع بار و وسایل، بارگیری، انجام امور گمرکی و خدمات تشریفات گمرکی، ترخیص کالا و بار، مشاوره برای تسریع در روند تهییه انواع اسناد اداری ارسال بار، ارسال انواع بارهای شخصی ، تجاری و صنعتی به سرتاسر استرالیا.

موسسه ی رادمان-فریت | radman-freight فعال در زمینه ی ارسال بار(لوازم منزل و شخصی) و کالا از طریق هوایی، دریایی و زمینی به تمامی کشورها میباشد. ارسال هوایی (cargo) بصورت تخصصی. ارسال بار در سریع ترین زمان | بسته بندی حرفه ای | بهترین قیمت

فریت سوغاتی به استرالیا

فریت و ارسال انواع سوغاتی های خوراکی و خشکبار و زعفران و تزئینی مانند انواع فرش و صنایع دستی به تمامی شهرهای کشور استرالیا از طریق فریت بار مسافری. نکته ی مهم در ارسال انواع وسایل بصورت مسافری نیازمند اینست که بسته بندی، طبق اصول گمرکات هوایی باید صورت بگیرد.

فریت مسافری وسایل و لوازم شخصی به استرالیا

برای خیلی از مهاجرین و دانشجویان عزیز پیش آمده است که برای اجتناب از پرداخت هزینه های گذاف اضافه بار، وسیله ای را با خود به استرالیا نبرده باشند. فریت بار بار مسافری این امکان را فراهم میکند که، هر میزان وسایل و لوازم شخصی خود را تا سقف ۵۰۰ کیلوگرم بصورت هوایی و با تعرفه ای بسیار کمتر از اضافه بار، با خود حمل کند.

فریت بار مسافری به استرالیا
تعرفه و نحوه محاسبه ی قیمت برای هر یک از حالت های بالا متفاوت میباشد.

انجام خدمات و تشریفات گمرکی

انجام امور مربوط به تشریفات گمرکی، یکی دیگر از خدمات تیم مستقر رادمان فریت در فرودگاه و گمرکات میباشد. برای ارتباط مستفیم با کارشناس گمرک با شماره تماس ۰۹۳۶۷۶۰۹۱۹۱ تماس بگیرید.

فریت وسایل و اثباب منزل به استرالیا

فریت هوایی لوازم منزل به استرالیا، سریعترین روش و در عین حال بهترین روش برای ارسال بار وسایل منزل تا سقف ۵۰۰ کیلوگرم است. فریت دریایی لوازم منزل به استرالیا، شما باید لوازم منزل خود را در یک کانتینر (حمل با کانتینر) بسته‌بندی کرده و این کانتینر را برای حمل و نقل دریایی آماده کنید. در این روش، زمان ارسال بیشتر است و ممکن است تا چند هفته یا حتی ماه‌ها به طول انجامد، اما هزینه آن کمتر از فریت هوایی است.

هزینه ی فریت بار مسافری به استرالیا

هزینه ی فریت بار مسافری به استرالیا به موارد زیادی بستگی دارد از جمله؛ نوع بسته بندی ، هزینه های تشریفات گمرکی و بارگیری ، هزینه های دلاری به ازای هر کیلو (مربوط به شرکت های هوایی). در اجدول زیر اصلی ترین مواردی را که شامل هزینه میشوند مشاهده میفرمایید.

حمل باراین شامل هزینه‌های حمل بار تا مقصد نهایی توسط شرکت حمل و نقل هوایی است. هزینه‌های حمل بستگی به وزن، حجم و نوع کالا، فاصله مسیر و سرویس انتخابی توسط مشتری دارد
بسته بندیهزینه‌های مربوط به بسته‌بندی از قبیل جعبه‌ها، بسته‌های حفاظتی و لوازم بسته‌بندی دیگر
بیمهبرای حفاظت از بار در طول مسیر، می‌توان بیمه ارسال را در نظر گرفت که هزینه‌های مجزایی دارد
گمرکیاگر بار به کشورهای دیگر ارسال می‌شود، هزینه‌های مربوط به گمرک‌ها نیز باید در نظر گرفته شود
هزینه‌های مربوط به انبار موقتاگر بار شما در محلی به مدت زمانی نگهداری می‌شود، هزینه‌های انبار موقت و نگهداری بار ممکن است اعمال شود
خدمات اضافیهمچنین ممکن است برای خدمات اضافی مانند تخلیه اضطراری، بارگیری و تخلیه بار، هزینه‌های اضافی پرداخت کنید

این فهرست می‌تواند موارد مختلف هزینه‌های ارسال بار هوایی را پوشش دهد، اما هزینه‌ها بسته به هر شرکت حمل و نقل و نوع بار ممکن است متفاوت باشند.

قیمت بسته بندی بار مسافری

بسته بندی بار ارسالی به استرالیا اقدامی است که حتما باید طبق اصول و قوانین فرودگاه ها و بنادر انجام شود تا بتوان بار را حمل کرد. عوامل موثر بر قیمت بسته بندی بشرح زیر است؛

  • اندازه و وزن بسته: بسته‌های بزرگتر و سنگین‌تر بسته بندی بیشتری نیاز دارند.
  • نوع محصول: محصولات حساس و شکننده بسته بندی اضافی ممکن است نیاز داشته باشند.
  • مواد بسته بندی: نوع مواد بسته بندی مصرفی مثل جعبه‌ها، بسته‌های حفاظتی و فوم‌ها نیز قیمت را تحت تأثیر قرار می‌دهند.
  • تعداد بسته‌ها: تعداد بسته‌ها نیز تأثیر دارد؛ زیرا با افزایش تعداد، هزینه کل بسته‌بندی افزایش می‌یابد.
  • نوع ویژه بسته بندی: اگر بسته بندی نیاز به ویژگی‌های خاصی مثل ضد آب بودن یا بسته بندی محافظ داشته باشد، هزینه ممکن است افزایش یابد.

هزینه های ریالی و دلاری

 هزینه فریت بار مسافری استرالیا و تعرفه فریت بار تجاری، به دلار محاسبه میشود. نرخ دلار با نرخ دولتی و شبکه نیمایی تعیین میشود که چهارشنبه هر هفته توسط سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی جهت صدور بارنامه اعلام می گردد. هزینه های ریالی هم شامل قیمت؛ بسته بندی ، خدمات گمرکی ، حمل و نقل و بارگیری میباشد.

مدارک لازم برای فریت بار مسافری به استرالیا

مدارک مورد نیاز برای فریت بار مسافری به استرالیا ممکن است متفاوت باشد و به عواملی مانند مقصد، نوع کالا و مقررات گمرکی مربوطه بستگی داشته باشد. در اینجا چند مورد از مدارک معمول مورد نیاز برای فریت بار هوایی در پروازهای مسافری ذکر شده است:

کارت ملی و پاسپورت مسافر | بلیط هواپیما | پته گمرکی | بارنامه هوایی | لیست بسته‌بندی (Packing List)

فریت بار به استرالیا از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام 

انجام تمامی خدمات گمرکی و تشریفاتی ارسال بار از پایانه باری فرودگاه امام خمینی. برای مشاوره و انجام بسته بندی و تهییه اسناد و مدارک با شماره 09122486770 تماس بگیرید.

گمرک فرودگاه امام خمینی


مارا در شبکه های اجتماعی پیدا کنید


ارسال نظر

یک پاسخ به “فریت بار مسافری به استرالیا”

  1. […] فریت بار مسافری به امریکا فریت بار مسافری به کانادا فریت بار مسافری به استرالیا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *