بنر رادمان فریت

ارسال بار به ملبورن استرالیا | ارسال بار به استرالیا

ارسال بار به ملبورن استرالیا

اگر به فکر سفر و یا مهاجرت به ملبورن Melbourne استرالیا باشید قطعا به بردن بعضی از وسایل خود فکر کرده اید و شاید حتی به تمامی اسباب و لوازم منزل. تمامی هموطنانی که مهاجرت میکنند با چالش تهییه وسایل منزل در استرالیا مواجه هستند. اما با وجود امکان حمل تمامی اثاثیه منزل به تمامی شهرهای استرالیا از جمله ملبورن دیگر مشکلی در زمینه ی ارسال بار به ملبورن وجود ندارد.

ارسال بار به ملبورن

رادمان فریت مجری تخصصی خدمات ارسال انواع بار های شخصی و تجاری به سرتاسر استرالیا مخصوصا ملبورن. خدماتی همچون بسته بندی بار ارسالی به ملبورن ، انجام امور و تشریفات گمرکی ، تهییه اسناد و مدارک لازم . در نهایت ارسال و فریت بار به ملبورن استرالیا.

فریت بار به ملبورن

فریت تمامی بارهای مسافری مانند؛ اضافه بار مسافری ، وسایل شخصی ، مواد خوراکی و غذایی ، آلات موسیقی و انواع سوغاتی و هر چیز مجاز از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران و گمرکات استرالیا و هر کالای قابل حمل دیگر و همچنین انواع بار و کالای تجاری مانند موارد صادراتی شرکت ها ، ادوات گالری و خوراکی های مغازه ای به سرتاسر استرالیا از جمله ملبورن.

ملبورن Melbourne استرالیا دارای چهار فرودگاه میباشد که مهمترین آن فرودگاه ملبورن است که بیشترین جابجای بار و کالاهای ارسالی از طریق این فرودگاه جابجا میشود.

شرایط و قوانین ارسال بار به ملبورن

بطور کلی ارسال هر کالای دارای مواد شیمیایی و سلاح و انواع تنباکو و … ورودشان به استرالا ممنوع است. و حتما سعی کنید تا لیست کالای خود را با مواردی که در وبسایت اداره گمرکات استرالیا ذکر شده است تطبیق دهید.

تماس با اداره گمرکات و مرزبانی استرالیا

چه چیزهایی را نمیتوان به استرالیا برد؟

یکی از کالاهای ممنوع الورود به استرالیا گوشت میباشد. در واقع ورود هر نوع گوشتی به این کشور ممنوع است.همچنین اقلام حاوی تخم مرغ و لبنیات و اقلامی با منشا گیاهی مانند؛ گل های تزئینی و حتی گیاهان خوراکی مانند برگ مو. و همچنین دانه های مغزی مانند اقلام آجیل البته در حالتی که بو داده نشده باشند.

درواقع خوراکیهایی مانند؛ میوه ی تازه (نه میوه خشک) ، انواع گوشت و حتی هر چیزی که درونش گوشت دارد ، انواع تخم پرندگان مثل مرغ و هرگونه لبنیاتی ورودشان به استرالیا ممنوع است.

بطور کلی مخدر ها و انواع دارو و انواع آرامبخش ، آثار باستانی ، کالاهای خطرناک مانند مواد شیمیایی ، حیوانات و گیاهان ، وسایل دفاعی و اسلحه (سرد و گرم) ، لوازم آرایشی و بسیاری دیگر از کالاها. برای دریافت لیست دقیق و جزئییات به لینک زیر وارد شوید.

لیست کالاهای ممنوع الورود به استرالیا

هزینه ارسال بار به ملبورن

دو نوع هزینه برای ارسال بار به ملبورن استرالیا وجود دارد که عبارتند از؛

۱- هزینه های ریالی که شامل هزینه ی بسته بندی ، انجام تشریفات گمرکی ، حمل کالا و بار تا گمرک فرودگاه و یا بندر (در صورت ارسال دریایی)

۲- هزینه های دلاری که به هزینه های ارسال بار توسط شرکت هواپیمایی و یا کشتیرانی تعلق میگیرند و درواقع کرایه حمل است که به دلار محاسبه میشود.

هزینه ارسال بار || مدارک گمرکی ارسال بار || مدارک فریت بار هوایی

ارسال وسایل و لوازم منزل به ملبورن

ارسال کامل وسایل و اسباب منزل به ملبورن استرالیا از طریق هوایی و دریایی (ارسال کانتینری) توسط تیم رادمان فریت در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت. بمنظور در یافت مشاوره تخصصی و پرسش سوالات خود در اینباره به شماره تماس ۰۹۱۲۲۴۸۶۷۷۰ و بری اطلاع بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید

ارسال لوازم منزل به استرالیا || فریت هوایی لوازم منزل

بسته بندی بار ارسالی به ملبورن

بسته بندی بار ارسالی از مهمترین مراحل ارسال بار به ملبورن و یا دیگر شهر های استرالیا میباشد که حتما باید بصورت تخصصی و طبق اصول بین المللی انجام شود. لینک های زیر در مورد بسته بندی میباشند.

بسته بندی لوازم منزل || جعبه چوبی بار || بسته بندی تلویزیون TV

ارسال مواد غذایی و خوراکی به ملبورن

استرالیا محدودیت های خاصی را بر ورود مواد غذایی به سرتاسر این کشور اعمال میکند و مرزبانی استرالیا بسیار سختگیرانه در این باره عمل میکند ازینرو باید قبل از ارسال انواع خوراکی و مواد غذایی، حتما باید ها و نباید ها را چک کرد.

مواد غذایی ممنوع الورود به استرالیا

ارسال زعفران به ملبورن

یکی از موارد قابل ذکر در ارسال زعفران توجه به این نکته است که، طبق قوانین ایران مقدار زعفرانی که میتوانید با خود بعنوان بار همراه مسافر حمل کنید ۱۰۰ گرم است. برای حمل مقدار بیشتر از ۱۰۰ گرم زعفران به هر مقصدی مانند ملبورن و دیگر شهر های استرالیا میبایست عوارض گمرکی پرداخت نمایید.

قوانین استرالیا درمورد واردات زعفران به اینگونه است که زعفران حتما باید بصورت خشک شده و بسته بندی شده باشد و بر طبق قوانین مرزبانی استرالیا نهایتا هر مسافر میتواند مقدار ۱۰۰۰ گرم معادل ۱ کیلوگرم با خود به شهرهای این کشور از جمله ملبورن وارد کند.

ارسال خشکبار به ملبورن

بسته بندی و ارسال تخصصی انواع خشکبار به ملبورن استرالیا با بهترین کیفیت و قیمت در کوتاه ترین زمان. خشکبار فقط در حالتی قابل ارسال به ملبورن و دیگر شهر های استرالیا میباشد که بصورت دانه های خام نباشد. درواقع باید بصورت بو داده شده و تفت داده شده باشند و حتما حتما در بسته بندی های وکیوم شده (دارای خلع) بسته بندی شده باشند.

ارسال خشکبار به ملبورن

فریت هوایی دانه های خشکبار مانند؛ پسته ، میوه های خشک ، انواع بادام (زمینی و هندی) ، فندق، گردو ، کشمش و همچنین ارسال انواع ادویه جات و حبوبات بسته بندی شده به ملبورن استرالیا

ارسال خشکبار به خارج از کشور || ارسال مواد غذایی به خارج از کشور

ارسال اضافه بار | فریت مسافری به ملبورن

شاید برایتان پیش آمده باشد که در حین سفر بسیاری از باری را که برنامه ریزی کرده اید با خود حمل کنید مشمول اضافه بار شده است و هزینه های گزافی را برایتان ایجاد کرده است. بهترین راه حل در این باره چیست؟ بله! فریت بار مسافری. منظور از فریت بار حمل هر میزان بار مورد نظر از طریق شرکت های هوایی میباشد.

برای دریافت اطلاع دقیق از این روش حمل بار به ملبورن استرالیا میتوانید سوالات خود را از طریق واتس واتس اپ بپرسید و از مشاورین ما کمک بگیرید.

ارسال بار دانشجویی به ملبورن

برای ارسال بار دانشجویان به ملبورن استرالیا بهترین و سریع ترین روش فریت بار هوایی (ارسال از طریق هواپیما) میباشد. درواقع بهترین روش برای بردن و حمل وسایل اندک زندگی مخصوصا برای دانشجویان که معمولا با خود وسایل زیادی حمل نمیکنند مناسب است. همچنین دانشجویان گرامی برای ارسال بار به ملبورن استرالیا از تخفیفات ویژه رادمان فریت بهره مند خواهند بود.

مراجعه به لینک زیر برای اطلاعات بیشتر

ارسال حیوانات خانگی به ملبورن

از آنجایی که استرالیا دارای قوانین بسیار سختگیرانه زیست محیطی میباشد بسیار بسختی میتوان حیوان خانگی خود به استرالیا برد و آنهم تحت شرایط بسیار حساس و بعد از گذراندن چک های بهداشتی و زیست محیطی. البته میتوان حتی حیوانات غیر اهلی و غیر خانگی را به استرالیا و ملبورن انتقال داد که باید حتما به نکاتی امنیتی و بهداشتی توجه بشود. برای دریافت اطلاع دقیق از شرایط و انواع حیوانات مجاز ورود به خاک استرالیا (ملبورن) و انواع چک لیست های بهداشتی در این زمینه به لینک زیر مراجعه کنید.

شرایط و لیست و مدارک مورد نیاز ورود حیوانات به خاک استرالیا

ارسال دریایی و گروپاژ به ملبورن

بندر دریایی ملبورن ، دیگر راه انتقالی مهم و اصلی به استرالیا میباشد. بارهای دریایی و کانتینری از طریق این بندر به استرالیا میرسند.

گروپاژ بار به ملبورن

بهترین و مرغون بصرفه ترین راه ارسال وسایل و بار در حجم و وزن زیاد به استرالیا، مخصوصا به ملبورن روش ارسال از طریق گروپاژ Groupage میباشد. گروپاژ بار به ملبورن به معنی ارسال بار بصورت اشتراکی در یک کانتینر (قیمت کل بر اساس حجم و فضای اشغالی) محاسبه میشود. در واقع قیمت بین مشترکین (صاحبین بار) سرشکن میشود بسیار مرغون بصرفه است.


مارا در شبکه های اجتماعی پیدا کنید


ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *