بنر رادمان فریت

ارسال بار به نیویورک New York | فریت هوایی و دریایی به آمریکا

ارسال بار به نیویورک New York

ارسال بار به نیویورک | New York آمریکا از طریق فریت بار دریایی و هوایی انجام میشود. میتوانید برای ارسال تمامی بارها خود در حجم و وزن متفاوت به نیویورک اقدام نمایید. رادمان فریت ارائه دهنده خدمات ارسال و فریت انواع بارهای شخصی مانند؛ وسایل منزل، بار دانشجویی، وسایل شخصی و آلات موسیقی، حیوان زنده و همچنین مواد غذایی و بار ها و کالاهای تجاری مانند محصولات صادراتی و تولیدی به تمامی ایالت های آمریکا از جمله نیویورک.

ارسال بار به نیویورک در سریع ترین زمان از سراسر کشور (شیراز، اصفهان، تبریز، البرز و)

فریت بار به نیویورک New York

فریت انواع بار های شخصی و کالاهای تجاری به نیویورک در کوتاهترین زمان ممکن از طریق فریت بار هوایی. لازم به ذکر است که بسته بندی تخصصی فریت بار توسط متخصصین رادمان فریت نیز در این جهت ارائه میگردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به واتس اپ واتس اپ WhatsApp ما پیام بدهید.

ارسال هوایی بار به نیویورک New York

ارسال هوایی انواع وسایل منزل به نیویورک از طریق هواپیما به دوصورت حمل بار مسافری و حمل Cargo صورت میگیرد. همچنین میتوانید وسایل و لوازم منزل را از طریق فریت بار هوایی ارسال کنید که در این حالت، اگرچه هزینه ی بیشتری نسبت به حمل دریایی (کانتینری) دارد، اما در کوتاهترین زمان (نهایتا 6 روز) امکان پذیر است.

ارسال بار مسافری به نیویورک

ارسال انواع بار های شخصی مسافران از طریق پایانه های هوایی در سراسر کشور به نیویورک. برای ارسال خورده بار در حجم و وزن کم به نیویورک باید از طریق فریت بار هوایی اقدام نمایید. برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

02122725260 || 09122486770

ارسال بار دانشجویی به نیویورک

ارسال بار های دانشجویی مانند؛ سوغاتی، خوراکی، ساز و وسایل شخصی به مقصد نیویورک از تخفیفات ویژه ای برای دانشجویان عزیز برخوردار میباشد. ارسال بار دانشجویی با کمترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن به New York

ارسال وسایل و لوازم منزل به نیویورک

برای ارسال وسایل و لوازم منزل به نیویورک میتوانید به دو روش فریت دریایی و هوایی اقدام کنید. ارسال هوایی لوازم منزل برای حمل وسایل در حجم و وزن کم مناسب تر است زیرا که قیمت بر اساس فرمول خاصی متناسب با حجم بار محاسبه میشود. اما برای ارسال تمام و کمال وسایل منزل بهترین روش ارسال دریایی میباشد که خود به دو دسته ی ارسال دربستی و اشتراکی (گروپاژ) تقسیم میشود. برای ارسال وسایل منزل به تمامی ایالات آمریکا به لینک زیر مراجعه کنید.

ارسال فرش به نیویورک

ارسال فرش به تمامی شهر ها و ایالات آمریکا شامل قوانینی است که حتما باید رعایت بشوند. در واقع فرش ایرانی Persian Carpet یکی از شناخته شده ترین کالاهای ایرانی در آمریکا میباشد. ازینرو رادمان فریت | Radman Freight انواع فرش های دستباف و ماشینی مانند؛ تابلو فرش، قالیچه، گلیم و غیره را بصورت تخصصی بسته بندی و ارسال میکند. بسته بندی فرش های ارسالی بسیار بسیار مهم میباشد.

ارسال دریایی بار به نیویورک New York

ارسال دریایی بار بهترین روش برای حمل بار و کالا در مقیاس و حجم زیاد (مانند وسایل منزل) میباشد. ارسال دریایی به چند روش انجام میشود.

گروپاژ بار به نیویورک

بهترین و مرغون بصرفه ترین راه ارسال وسایل و بار به آمریکا، مخصوصا به نیویورک روش ارسال از طریق گروپاژ Groupage میباشد. به لینک زیر مراجعه کنید.

هزینه ارسال بار به نیویورک

هزینه ارسال بار به نیویورک به عواملی مختلفی بستگی دارد. بعنوان مثال عوامل موثر بر قیمت در روش حمل دریایی با حمل هوایی متفاوت است. همچنین هزینه های بسته بندی و انجام امور و تشریفات گمرکی نیز محاسبه میشوند. برای اطلاع از ریز هزینه ها و قیمت نهایی ارسال بار به لینک های زیر مراجعه کنید. (در لینک زیر به تفصیل در مورد قیمت ها توضیح داده شده است).


مارا در شبکه های اجتماعی پیدا کنید


ارسال نظر

یک پاسخ به “ارسال بار به نیویورک New York”

  1. […] ارسال بار به نیویورک New York ارسال بار به پنسیلوانیا Pennsylvania فریت بار به لس انجلس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *